Online I-theorie cursus met examen

 itheorie.nl Online theorie autorijles

Theoriecursus volgen bij Seecure Rijopleidingen

Bij Seecure werken met i-theorie om de auto theorie effectief te leren. Je haalt namelijk sneller je praktijkexamen met een goede theorie basis! Aan het eind van de i-theorie cursus kan je op theorie examen.

Dagcursussen:

Wij en talloze andere rijscholen in Den Bosch zijn van mening dat de populaire 1 dag cursus niks toevoegt aan de rijles. Bij deze cursussen wordt namelijk ingespeeld op het korte termijn geheugen. Het gevolg is dat de leerling de dag na het theorie examen al een groot deel vergeten is. Niet handig als je volgende rijles gaat over het reageren op verkeerstekens en regels.

Theorieles auto volgen, Theorieles online, Seecure rijopleidingen

in   RI-theorie

De i-theorie daar in tegen is een uitgebreide interactieve online cursus waar de leerling op een leuke leerzame manier stapsgewijs naar een goed stabiel niveau wordt gebracht. Hier wordt op het lange termijn geheugen ingespeeld. Het scheelt enorm veel tijd en uitleg in de rijles als de leerling al een hoop weet.

conclusie: met een dag cursus haal je de theorie ook wel alleen blijft deze niet hangen. Met de i-theorie wel, uiteraard wordt in de rijles ook nog theorie ondersteuning gegeven waar nodig.

Extra bonus van de i-theorie:

Bij rijschool Seecure in Den Bosch werken we met instructie vorderings kaarten ook wel leskaart genoemd. Hierin staan de aan te leren onderdelen vermeld, doelstelling 1 tot doelstelling 41. Deze onderdelen corresponderen met de praktijk filmpjes in de i-theorie. Zo kan de leerling tijdens het leren van zijn theorie ook filmpjes kijken van de onderdelen die hij al gehad heeft en de volgende les nog gaat krijgen. Aan de hand van de leskaart kan makkelijk worden opgezocht welke onderdelen.

Inhoud I-theorie

• Digitaal boek
met een toets na ieder hoofdstuk

• Gevaarherkenning
100 animaties over gevaarherkenning

• Theorie examens
Veel theorie examens om te oefenen

• Praktijkinstructie
3D Praktijk instructie filmpjes per onderdeel helder uitgelegd

• Gratis herhalingscursus

Les jij bij rijschool Seecure in Den Bosch? Dan krijg je 10 euro korting op de i-theorie en kan je in de rijles aangeven dat je er graag een zou willen hebben. De instructeur geeft er gelijk een mee. Later wordt de factuur verzonden.

De i-theorie cursus is normaal €69,95 voor onze leerlingen €50,-

Goedkoper en beter dan een dag cursus. Helaas heb je dan niet sneller je theorie maar wel eerder je rijbewijs! Informeer vrijblijvend naar de mogelijkheden.

Examinering en certificering voor de mobiliteitsbranche

Teruggebeld worden?

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Recentelijk geslaagd bij Rijschool Seecure

[/db_pb_gallery]

Jesse

Zeker een aanrader. Ik les Bij Erik Boertje. Hij kan soms wat direct zijn, maar dat maakt het juist ook duidelijk en dat je het het beste leert. Ik moet snel mijn rijbewijs halen en hij is daar heel flexiebel in. Hij onderneemt direct stappen om mijn doel te kunnen berijken.

[/db_pb_slide]

Esmee

Goede en duidelijke rijlessen van Erik Boertje. Hij heeft veel geduld met zijn leerlingen en heeft ervoor gezorgd dat ik mijn rijbewijs in een keer heb gehaald!

[/db_pb_slide]

Kim

Vond de rijlessen erg fijn. Ik heb zelf ADD en ik vind dat Erik daar goed mee om is gegaan.

[/db_pb_slide]

Erik

Erg fijne en duidelijke uitleg, maar daarnaast ook leuke lessen. Mijn rijbewijs veel makkelijker en sneller gehaald dan van te voren gedacht, bedankt voor het slagen!

[/db_pb_slide]

Janouk

Ik heb lessen gehad van Erik Boertje en dit is aan te raden voor iedereen, zelfs als je op latere leeftijd (ik ben 28) je rijbewijs nog moet of wilt halen. Goeie communicatie, goed advies, duidelijke instructies en een erg fijne auto om in te rijden. De lessen worden aangepast op jouw eigen niveau en tempo zodat je een goede voorbereiding hebt en alles in de vingers hebt wanneer je op examen mag.

[/db_pb_slide]
[/db_pb_slider]

Gekozen als beste rijschool van regio Den Bosch

Wij van rijschool Seecure beantwoorden graag al je vragen over het behalen van je rijbewijs.

rijschool Den Bosch, Autorijles in Den Bosch, Gratis proefles autorijden Den Bosch
 Den Bosch  Rosmalen
 Vlijmen  Nieuwkuijk
 Vught  Sint-Michielsgestel
 Berlicum  Nuland
 Heesch  Vinkel
 Oss

De beste rijschool in Den Bosch & omgeving.
 Examengericht rijles volgen
 Klanten geven ons een 9,3
 Hoog gemiddeld slagingspercentage, wij helpen leerlingen slagen.
 Persoonlijke begeleiding
 Al meer dan 18 jaar ervaring in leren rijden
 Goed opgeleide gecertificeerde instructeur
 Altijd netjes thuis opgehaald en afgezet!
 Kwalitatief, maar toch betaalbaar!
 Betalen in termijnen is ook mogelijk

Vraag nu een gratis proefles aan!

De #1 rijschool in Den Bosch en omstreken als je snel wilt slagen.

Rijbewijs halen Den Bosch, hoog slagingspercentage, Al 834 leerlingen hebben hun rijbewijs gehaald

Meld je snel aan voor een GRATIS proefles!

Seecure De rijschool van Den Bosch en omgeving. Meld je snel aan!

Rijschool Seecure rijopleidingen
Rijbewijs halen, Den Bosch, Rosmalen, Berlicum
Rijbewijs halen in Den Bosch, moderne lesauto, Volkswagen lesauto
Rijopleiding in Den Bosch, Volkswagen lesauto, Rijbewijs halen